Finance Group sp. z o. o.  jest firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa finansowego w zakresie pozyskiwania kapitału dla Klientów indywidualnych i biznesowych, sprzedaży produktów finansowych, a także doradztwa technicznego oraz opiniowania innowacyjności rozwiązań. Strategia działania spółki oparta jest na szczegółowej analizie potrzeb i preferencji Klienta oraz na znalezieniu optymalnych rozwiązań biznesowych. Finance Group sp. z o. o. dąży do dokładnego poznania sytuacji panującej na rynku, aby realistycznie określić szanse i zagrożenia płynące z planowanej działalności. Bazując na rzetelnej wiedzy i analizie zgromadzonych informacji, firma wspiera procesy decyzyjne Klienta. Finance Group sp. z o. o. świadczy usługi z zakresu pozyskiwania dotacji ze środków publicznych ( EFS, Urząd Pracy, PFRON ), tworzenia dokumentacji niezbędnej w procesie pozyskania dofinansowania ze źródeł niepublicznych oraz pomocy w uruchamianiu działalności gospodarczej, sprzedaży atrakcyjnych produktów finansowych (kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia komunikacyjne), a także doradztwa technicznego oraz opiniowania innowacyjności rozwiązań (opinie o innowacyjności, ekspertyzy techniczne, wdrożenia, koncepcje rozwiązań, dokumentowanie rozwiązań, outsourcing projektowy).  Misją firmy jest kreowanie postaw innowacyjnych oraz wspieranie działań przedsiębiorczych wśród Polaków. Bazując na rzetelnej wiedzy i analizie zebranych informacji, Finance Group sp. z o. o. opracowuje najefektywniejsze metody pracy z orientacją na długofalowe osiąganie korzyści przez Klientów Spółki.

O oferowanych usługach – informacje „w pigułce”

  •  Podstawą naszej działalności jest kreowanie nowych rozwiązań.
  •  Oferta FINANCE Group jest dostosowywana do danego przedsiębiorstwa i oczekiwanych przez klienta rezultatów.
  •  Usługi realizujemy z nastawieniem na długoterminową współpracę.
  •  Nasze działania kierujemy do osób fizycznych, podmiotów i instytucji: 1) zamierzających wnioskować o kredyt technologiczny bądź dofinansowanie; 2) prowadzących bądź zamierzających prowadzić własne prac B+R; 3) dążących do  zmaksymalizowania zysków; 4) zainteresowanych rozwojem opartym na wiedzy, innowacjach i współpracy.
  •  Inżynierowie tworzący FINANCE Group to ludzie myślący nieszablonowo i nowocześnie, szybcy, skuteczni, przede wszystkim biorący pod uwagę oczekiwania klientów specjaliści i profesjonaliści.
  •  FINANCE Group to gwarantowane powodzenie każdego przedsięwzięcia zajmującego się kwestiami technicznymi.

 

Zapraszamy do współpracy.

Finance Group sp. z o. o.
Ul. Arctowskiego 28/1
53-211 Wrocław
NIP 8851634950
Kontakt:
biuro @ finance-group.pl
tel. 51-40 625 96
fax. 71-73 814 22
O Finance Group
Regulamin
Kariera
Preinkubacja

Formularz kredytowy
Formularz ubezpieczeniowy

Newsletter

Akceptuje Regulamin